• od poniedziałku do czwartku od 8.00 do 19.00
  • 501 501 173
  • Dental Stomatologia Rodzinna

Implanty

Pacjentom naszego gabinetu stomatologicznego w Grodzisku Mazowieckim oferujemy wykonanie implantów zębowych. Jest to obecnie najpowszechniejsza metoda leczenia braków w uzębieniu. Profesjonalni stomatolodzy z wieloletnim doświadczeniem, nowoczesne zaplecze techniczne, a także kameralna i przyjazna atmosfera sprawiają, że wizyta w naszym gabinecie przebiega sprawnie, a założenie implantu jest trwałe oraz możliwie najmniej bolesne. Jeśli więc szukasz dobrego dentysty w Grodzisku Mazowieckim, Milanówku lub okolicach, który specjalizuje się w implantologii, zapraszamy do rezerwacji wizyty!

Czym są implanty zębowe?

Implant nie jest sztucznym zębem, jak wiele osób może myśleć. To najczęściej tytanowa śruba imitująca ząb własny – wkręcana jest ona w kość szczęki bądź żuchwy, na której w późniejszym etapie leczenia umieszcza się koronę protetyczną mocowaną do implantów za pomocą łączników. Odpowiednie właściwości tytanu umożliwiają zrośnięcie się implantu z kością, dzięki czemu wokół implantu tworzy się tkanka kostna. Materiał ten cechuje biozgodność, czyli jest on całkowicie neutralny dla funkcjonowania organizmu. Implanty stanowią doskonałe rozwiązanie, które sprawdza się zarówno do uzupełnienia pojedynczego ubytku zębowego, jak i większych braków w uzębieniu.

Jak wygląda proces wszczepienia implantu w DentalOrto w Grodzisku Mazowieckim?

Pierwszym krokiem, który wykonujemy jeszcze przed przystąpieniem do leczenia właściwego, jest konsultacja z Pacjentem, przeprowadzenie z nim dokładnego wywiadu, a także podjęcie decyzji o formie leczenia. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu przebiega on w jak najbardziej komfortowych warunkach. Najpierw kość szczęki jest odpowiednio przygotowywana, a potem umieszczany jest w niej implant zębowy. Po tym etapie następuje kilkumiesięczne gojenie (3-6 miesięcy), w trakcie którego implant zrasta się z kością, w wyniku czego powstaje nowa tkanka kostna. Następnie odsłaniamy implant i wkręcamy w niego śrubę gojącą, a po dwóch tygodniach umieszczamy uzupełnienie protetyczne.

DentalOrto — dobry dentysta z Grodziska Mazowieckiego

Wszczepienie implantów zębowych znacznie poprawia komfort życia Pacjentów z brakami w uzębieniu — pozwala im się uśmiechać, spożywać wszystkie pokarmy i cieszyć się życiem. W naszym gabinecie stomatologicznym dokładamy wszelkich starań, aby Pacjenci byli zadowoleni z efektów zabiegu. Wszystkie osoby z Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, Brwinowa czy okolic, które poszukują sprawdzonego stomatologa, zapraszamy do kontaktu!


Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter